O spółdzielni

Spółdzielnia Mieszkaniowa „LOKUM” swą działalność rozpoczęła w połowie 1995 roku na bazie przejętych nieodpłatnie budynków od przedsiębiorstw państwowych.

Posiadamy udziały w 88 nieruchomościach, w których znajduje się 2087 mieszkań.

Zrzeszamy 1201 członków (według stanu na 31.12.2018 r.).

Dziś Spółdzielnia zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami własnymi oraz na zlecenie utrzymując je w należytym stanie technicznym.

Dzięki dwudziestokilkuletniemu doświadczeniu w obsłudze nieruchomości mieszkalnych oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie zarządzać każdą nieruchomością bez względu na jej standard i przeznaczenie.

Naszym atutem jest odpowiednio przygotowany zespół pracowników, składający się z doświadczonych licencjonowanych zarządców, administratorów, księgowych oraz techników. Jego zadaniem jest realizacja Państwa potrzeb w zakresie bieżącego utrzymania zasobów jak również z prowadzenia remontów z możliwością pozyskania zewnętrznych środków finansujących m.in. premie termomodernizacyjne, remontowe z Banku Gospodarstwa Krajowego; środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jak również programów operacyjnych Unii Europejskiej. 

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami.